Dzisiaj na tablicy

Konkursy

Zapraszam wszystkich chętnych uczniów lubiących malować i rysować do wzięcia udziału
w konkursie plastycznym ogólnopolskim organizowanym przez KRUS
" Bezpiecznie na wsi mamy bo o zdrowie dbamy".
Termin zgłaszania prac upływa 5 kwietnia 2024r. Szczegóły na stronie gov.pl/krus

W lewym górnym rogu logo konkursu plastycznego

"Nie hejtuję- reaguję"- konkurs organizowany przez Policję

Zachęcam uczniów naszej szkoły do udziału w konkursie na krótki filmik /spot profilaktyczny dotyczący poruszanej problematyki. Maksymalna długość filmiku to 5 min. Praca może być przygotowana również przez drużynę składającą się maksymalnie z 3 osób. Spot można wykonać dowolną technika przy użyciu telefonu kom., tabletu, kamery, aparatu fotograficznego oprogramowania do animacji, itp.
Szkoła może zgłosić do konkursu tylko jeden spot.
WAŻNE
Zgłoszona praca nie może naruszać praw osób trzecich. Musi być zgodna z normami obyczajowymi nie może zawierać treści powszechnie uznanych za obraźliwe lub wulgarne.

Eliminacje szkolne-12.04.2024