DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA W ODDZIAŁACH PRZEDSZKOLNYCH

PUBLICZNEJ SZKOŁY PODSTAWOWEJ W SKRZYŃSKU

Dnia 20.09.2022r. przedszkolaki obchodziły swoje coroczne święto. Dzieci z radością przyszły do przedszkola, aby wspólnie się bawić, śpiewać, współzawodniczyć i malować. Uśmiechnięte, pełne zapału i energii uczestniczyły w zabawach i zawodach. Nauczyły się piosenki ,, Kartki z kalendarza”. Uczestniczyły z zaciekawieniem w zabawie sensorycznej-,, Czy to jabłko?”. Aktywnie wzięły udział w zabawach ruchowych ucząc się współzawodnictwa . Dużą radość sprawiło przedszkolakom malowanie uśmiechniętych buziek na folii bąbelkowej oraz wykonanie pracy plastycznej ,, Co lubię w przedszkolu? Dzieci miały także czas na ulubione gry i zabawy dowolne.                                                                Na zakończenie Dnia Przedszkolaka dzieci otrzymały medale  SUPERPRZEDSZKOLAKA oraz słodkie upominki przygotowane przez rodziców. Były to niezapomniane i radosne chwile.

Wychowawczynie przedszkolaków